Ulutürk’ten berberlere teşekkür ziyareti

Yalova Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Şenol Ulutürk odaya bağlı esnafları ziyaret ederek kongrede kendisine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Yalova Berberler ve Kuaförler Odası kongresi sonrasında Şenol Ulutürk bir kez daha oda başkanlığına seçilmişti. Ulutürk kongre sonrasında oluşan yönetimle birlikte odaya bağlı esnafları ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti. Odanın berber ve kuaför esnafının menfaatlerini korumak için var olduğunu dile getiren Ulutürk, “Mevkiler, makamlar, başkanlar geçicidir. Kalıcı olan bu odadır. Odanın kuruluş amacı ise üyesi bulunan esnafın menfaatleri doğrultusunda hareket etmek, onarın sıkıntılarına çözüm aramak ve gerekenleri yapmaktır. Buraya kim gelirse gelsin bu amaca hizmet etmelidir. Biz yıllardır bu bilinçle esnafımız için çalıştık. Bundan sonra da aynı hassasiyeti taşıyacağız. Bana destek veren ya da vermeyen tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Kongremiz geride kaldı. Bundan sonra hep birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Esnaflar ise kendilerini ziyaret eden Yalova Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Şenol Ulutürk ve yönetim kurulu üyelerini yeni görevlerinden dolayı kutladılar.

Benzer Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yalova'nın Gururu © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır.

>