Yalova Ortopedikler’den telafi sözü

Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Yalova Ortopedikler Spor Kulübü, hafta sonunda aldığı mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor. Yenilgi sonrasında açıklama yapan YOSK Başkanı Alpaslan Erkoç, kısa sürede toparlanmaları gerektiğine vurgu yaparak, seri galibiyet almaları gerektiğine vurgu yaptı.

Takım olarak Süper Ligin en iyileri arasında yer aldıklarını, ancak şanssız bir dönemden geçtiklerini söyleyen Başkan Erkoç,

“Oyuncularımızın her biri iyi performans göstermelerine rağmen yapılan hatalar bize pahalıya patladı ve neticede Antalya Büyük Şehir Belediyesi’ne mağlup olduk. Bu yenilgi için çok üzgünüz. Yalova’ya galibiyetle dönemediğimiz için bütün taraftarlarımızla Yalova halkından özür diliyoruz. Bunun telafisi olacak. Çok zorlu bir fikstürümüz var ve henüz toparlanamadık. Değerli büyüklerimiz ve taraftarlarımızın destekleriyle, inanıyorum ki ilerleyen haftalarda iyi galibiyetler yakalayacağız. Sadece taraftarlarımız ve Yalova halkı umutsuzluğa kapılmasın. Daha önce Süper Ligde 3 kez mücadele ettik. Bu sezon kötü bir başlangıç yaptık, fakat toparlanmamız lazım. YOSK olarak bu ligin en iyilerinden birisiyiz. Bunu da rakiplerimize ve bize inananlara kanıtlayacağız” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yalova'nın Gururu © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır.

>