İlk çiçek sabun işletmesi Yalova’da hizmete girdi

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO)’nın Hobim İşim Olsun Projesi kapsamında KOSGEB destekli ilk Çiçek Sabun işletmesi Yalova Valisi Esengül Civelek’in katıldığı törenle hizmete girdi.

Yusuf Ziya İlköğretim Okulu karşısında hizmete giren “Sabun Harikaları” adlı iş yerinin açılışını Yalova Valisi Esengül Civelek, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Tahsin Becan, Yalova Belediye Başkanvekili Kasım Avar ve İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Süheyla Uzuneser gerçekleştirdi. Vali Civelek, açılışta iş yerini açan kadın girişimciler Feriha Özek, Neşe Yılman ve Bilgehan Ulusoy’u tebrik etti. Vali Civelek, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Hobim İşim Olsun Projesi’nin başarılı şekilde hayata geçmesini, gelir getirici bir işe dönüşmesinden gurur duyuyorum. YTSO Başkanı başta olmak üzere, Kadın Girişimciler Kurulu Başkan ve üyelerini ve bu iş yeri sahibi kadınlarımızı kutluyorum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Sonuçta bir proje, hobiydi. Şimdi geldiğimiz noktada gelir getirici bir işe dönüştü.”

Benzer Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yalova'nın Gururu © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır.

>