Ortopedikler hakemlere isyan etti

Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Yalova Ortopedikler Spor Kulübü hakemlere tepki gösterdi.

YOSK Başkan Alpaslan Erkoç, takımlarının KKTC Turkcell yenilgisinde hakem hatalarının etkili olduğunu söyledi. Kıbrıs’a galibiyet için gittiklerini, ancak maçın hakemlerinin çok taraflı bir yönetim sergilediğini belirten Erkoç, “Kıbrıs’a galibiyet için gitmiştik.

Çok da iyi mücadele ettiğimiz karşılaşmanın ilk yarısında oyunun kontrolü bizim elimizdeydi. Hem skor, hem de oyun olarak oyuncularımız istediğimiz görüntüyü ilk iki periyotta sahaya yansıttı. Fakat maçın hakemlerinin kötü yönetimi, ki biz buna taraflı yönetim dersek daha iyi olur, bizim sonumuzu hazırladı. Özellikle son periyotta 5 faulle 3 as oyuncumuzun oyundan atılmaları disiplinimizi bozdu ve neticesinde de sahadan mağlubiyetle ayrıldık. Daha henüz ligin başındayız.

İlk iki haftada İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Beşiktaş’a karşı kaybetmiştik. Üçüncü haftada Bornova Barış Gücü’nü yendikten sonra Kıbrıs’ta da kazanıp, kayıpsız bir şekilde Yalova’ya dönme arzusu içerisindeydik. Taraftarlarımızdan ve bütün Yalova halkından bu mağlubiyet için özür diliyoruz.

Ama herkes bilsinki bu ligin en iyilerindeniz. Zaman zaman inişli ve çıkışlı bir grafik sergileyebiliriz, yine de üst sıralardan kopmayacağımızı ilerleyen haftalarda göstereceğiz. Yeter ki Yalova halkı ve taraftarlarımız bizimle olsun” şekline konuştu.

Benzer Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yalova'nın Gururu © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır.

>