Yalovalı filenin sultanları toparlanamıyor

Türkiye Kadınlar Voleybol 3. Lig B Grubu’ndaki mücadele eden Yalova ekibi Çiftlikköy Belediyesi’nde alınan mağlubiyetler sonrasında Antrenör Mihrican Deviren açıklamalarda bulundu.

Yenilgileri değerlendiren Deviren, takım içerisinde herhangi bir problemin olmadığını, istedikleri oyunu sahaya yansıtamamalarından dolayı mağlup olduklarını söyledi.Takımdaki beklentilerinin yüksek olmasının oyuncuları olumsuz etkilediğine dikkat çeken Deviren, “Mental olarak sıkıntımız var, ama bunu aşacağız. Takımdan beklenti yüksek olunca sporcularımız çok gergin oluyor.

Bu benim beklentim. İyi antrenman yapıyoruz, yeni transferlerimizin kariyerlerine bakıldığında iyi oyuncular oldukları zaten görülüyor. Aslında takım içinde hiçbir problem yok. Uyum meselesi aşıldı, her şey güzel” dediYönetimin her zaman destek verdiğini ve arkalarında olduğunu söyleyen Devrine, ”Bir de bu salonda antrenman yapamıyoruz, burada da sıkıntı var. Eski oyuncularımız bu salonu tanıyor, ancak yeni transferlerimiz burada antrenman yapamadığımızdan dolayı iç saha maçlarında zorlanıyor. Devre arasında takıma birkaç takviye daha yapabiliriz. Görüşmelerimiz var. Elimizdeki mevcut kadromuzu bozmayacağız ve takviye yaparak ikinci yarıya girmeyi düşünüyoruz. Şu bir gerçek, yönetim desteği arkamızda. Antrenmanlarımızı gelip izliyorlar. Onların da beklentileri var bizden. İnşallah iyi sonuçlar alarak üst sıralara doğru tırmanacağız” diye konuştu.

Benzer Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yalova'nın Gururu © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır.

>